Miejsce w którym odbywają się treningi, jest miejscem wyjątkowym, kameralnym, klimatycznym, jasnym, pełnym słońca , dobrej energii i profesjonalnych sprzętów do ćwiczeń. Znaleźć tu można coś i dla ducha i dla ciała. Piękne oświetlenie, duże lustra, w których wieczorem odbijają się płomienie świec, a ich słodki zapach roznosi się po całym Studio. Profesjonalny sprzęt pozwala na szeroki wachlarz zestawów ćwiczeń odpowiednich dla całego ciała. Hantle, kettle, sztangi, body ball, easy ball, stepy, rowerki stacjonarne, ławeczki i wiele innych akcesoriów pomocnych przy treningu personalnym. W zależności od rodzaju treningu, w Studio leci szybsza lub bardziej klimatyczna muzyka, dobrana do tempa, ćwiczeń i osoby trenującej.
Jest to przestrzeń w której można skupić się na sobie, na pracy nad swoim ciałem, nad budowaniem swojej sylwetki i zdrowia, a po treningu móc usiąść, wypić kawę i zrelaksować się przed powrotem do codziennych spraw.

W studio jest specjalny, zabezpieczony kącik dla dzieci, gdzie każde z nich może znaleźć coś do je zainteresuje, gdzie będą miały czas pomyśleć o swoich sprawach i pobawić się tym co im się spodoba. Kącik jest odgrodzony, oświetlony pięknym kolorowym żyrandolem, i kolorowymi zabawkami, tak aby w przestrzeni Studio dziecko mogło się odnaleźć, skoncentrować na sobie i na zabawie, a swojej mamie pozwolić zająć się w tym czasie zadbaniem o siebie. Dzięki wykorzystaniu przestrzeni mama jest blisko swojego dziecka, bezustannie się widzą i w każdej chwili mogą do siebie podejść, albo porozmawiać ze sobą bez ruszania się z miejsca. Bez przerwy są ze sobą w kontakcie, który jest tak bardzo ważny dla mamy i dziecka, a jednocześnie każde z nich jest w swojej przestrzeni.

Drugim miejscem gdzie odbywają się treningi jest szkoła rodzenia Świat Maluszka, przy ul. Heleny 28, w Gdańsku – Osowie. Uzupełnione w sprzęt fitness odpowiedni dla treningu. Jest to miejsce dostosowane dla bezpieczeństwa dzieci, ze specjalnie wyznaczoną dla nich przestrzenią do zabawy. Na terenie Szkoły znajduje się zamykany ogródek, w którym, kiedy jest ładna pogoda, pod czas treningu mamy, dzieci mogą się wybiegać 😉