Wychodząc naprzeciw wszystkim mamom, które chciałyby o siebie zadbać, a jednocześnie nie mają czasu zrobić tego same, bez swoich maluchów, zapraszam na treningi personalne dla mam z dziećmi. Pod czas takiego treningu uwaga zostaje maksymalnie poświęcona mamom, z zapewnieniem zajęcia czasu dziecka. W Studio, gdzie aktualnie odbywają się treningi, jest specjalnie zabezpieczony kącik z zabawkami, gdzie każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Mniejszymi lub bardziej wymagającymi bobasami, wspólnie z mamą jesteśmy, oczywiście, w stanie zająć się zapewniając mu inne rozrywki 😉 Jest to miejsce kameralne, bezpieczne dla dzieci, całkowicie prywatne, dzięki czemu każdy może czuć się tutaj swobodnie.
Dzięki takiej opcji kobieta może zadbać o siebie, o swoją sylwetkę, może zregenerować swoje ciało i zrelaksować swój umysł. Mając świadomość, że jej dziecko jest bezpieczne i że ma ono czas na "swoje sprawy" pod czas zabawy, będąc jednocześnie blisko siebie, mama może zainwestować w siebie. Trzeba pamiętać o tym, że szczęśliwa, zdrowa i zadowolona mama, to szczęśliwe, zdrowe i zadowolone dziecko 🙂 a w przyszłości aktywny, zdrowy i zadowolony dorosły, bo czym skorupka za młodu nasiąknie... 🙂
Każda mama wie, że noszenie, podnoszenie, bujanie, tulenie dziecka, wyciąganie go z wózka czy łóżeczka to ciężka praca, obciążany jest, już przeciążony ciążą, kręgosłup, kolana czy łokcie. Trening personalny w moim Studio, to odpowiednie miejsce, aby wzmocnić mięśnie, odciążyć stawy i kręgosłup. Nauczyć się poprawnych ćwiczeń, które wzmocnią mięśnie strukturalne i nauczą poprawnych wzorców ruchowych, dzięki którym, nie tylko poprawi się cała sylwetka ale i cała postawa ciała.
Kobieta, która jest matką całą swoją energię, czas, siłę i całą siebie oddaje swoim dzieciom. Często pierwsze lata życia dziecka, są zupełnie wyciętym okresem w życiu kobiety, ponieważ poświęca się ona dziecku. Trening personalny dla mam z dziećmi, jest odpowiednią okazją, aby w całym ferworze macierzyństwa, odnaleźć chwilę dla mamy i pozwolić jej na inwestycje w siebie.
Studio jest miejscem kameralnym, przez co nie ma w nim takiej ilości bakterii, ani ludzi, jak na zwykłej siłowni, przez co jest to miejsce bezpieczniejsze dla dziecka.