Dzięki szerokiemu wachlarzowi szkoleń i wielu lat doświadczenia w zawodzie, zajęcia fitness, które prowadzę są różnorodne. Pomagają kształtować zdrową i atrakcyjną sylwetkę, wzmocnić mięśnie, zmniejszyć napięcie psychiczne i fizyczne, a także wprowadzić w doskonały nastrój. W trakcie zajęć często korzystam z form prozdrowotnych fitnessu, które wzmacniają mięśnie głębokie, stabilizują kręgosłup, odciążają przeciążenia, polepszą mobilność, przywracają równowagę i spokój.

Mając na uwadze, to że często ćwiczą ze mną kobiety po porodzie, czy z różnorodnymi kontuzjami pilnuję, aby podejść do każdej osoby maksymalnie indywidualnie i dopasować ćwiczenia do jej konkretnych potrzeb.

Pod czas zajęć uwaga zostaje maksymalnie poświęcona mamom, z zapewnieniem zajęcia czasu dziecka. W Studio, gdzie aktualnie odbywają się treningi i zajęcia, jest specjalnie zabezpieczony kącik z zabawkami, gdzie każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Mniejszymi lub bardziej wymagającymi bobasami, wspólnie z mamą jesteśmy, oczywiście, w stanie zająć się zapewniając mu inne rozrywki