Moim zdaniem trening personalny to jedna z najbardziej efektywnych form ruchu. Jest dopasowany indywidualnie do potrzeb, kondycji, stanu zdrowia, celów i samopoczucia osoby trenującej. Trening trwa ok 1 godzinę, a ilość treningów w tygodniu zależy od planowanych efektów i możliwości osoby która chce trenować.
Trening personalny, oprócz poprawy efektów wizualnych, pomaga poprawić ogólną kondycję fizyczną oraz psychiczną, zwiększyć metabolizm, wydolność, siłę, wytrzymałość. Poprawne wykonywanie ćwiczeń, pod okiem specjalisty pozwala utrzymać poprawną postawę ciała, wyeliminować wady postawy i związane z tym bóle np. Pleców lub kręgosłupa. Opóźnia procesy starzenia i różne procesy chorobowe. Rozwija możliwości fizyczne, poprawia wyniki sportowe i zdrowotne. Korzyści płynących z regularnych treningów personalnych jest wiele, a najważniejszym z nich jest zdrowie.
Doświadczenie w wielu dziedzinach fitnessu, jak Pilates, Body Art, Zdrowy Kręgosłup, Spine Movements i innych, pozwala mi wykorzystać wiele technik i przyrządów, które pomogą uelastycznić i rozciągnąć ciało, a także wzmocnić mięśnie środka (core).
Warto dodać, że osiąganie sukcesów moich podopiecznych w ich celach, nie jest tylko ich, ale także moim zwycięstwem. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, starając się zrozumieć ją w 100%, motywować ją i zarażać swoją pasją do aktywnego i zdrowego trybu życia. Moi podopieczni dażą mnie zaufaniem, ponieważ wspólnie chcemy osiągać zamierzone i przemyślane cele, mając na uwadze ich dobro i zdrowie. Jestem trenerką personalną z powołania, podchodzę do swojej pracy bardzo poważnie i oferuję usługi na najwyższym poziomie.