Kasia Dzijak – Olszewska
Od najmłodszych lat interesowałam się tańcem i uczęszczałam na różne zajęcia taneczne. Kiedy poznałam fitness okazało się, że z łatwością stał się on moją nową energią życiową i zaczęłam poszerzać swoje kompetencje w tym kierunku.
Ukończyłam Ogólbnokształcącą Szkołę Sztuk Pięknych, która otworzyła moje horyzonty, mój umysł i znacząco uwrażliwiła na otaczające mnie piękno.
Od 2012 roku związana jestem z branżą fitness i od samego początku stało się to moją pasją. Pracowałam w różnych klubach fitness i szkołach rodzenia w Trójmieście m.in. City Fitness, Calypso Fitness, Active Fitness, Twoja Forma i innych. Poszerzałam swoje horyzonty uczestnicząc w wielu międzynarodowych konwencjach fitness np. Euforya w Poznaniu oraz warsztatach i szkoleniach m.in. W Profi Fitness School, IFAA, World Sport Academy u M. Karmowskiego, Mauricz Training Center itd.
Przez lata w branży poznałam setki wspaniałych ludzi, dzięki którym moje życie stało się z całą pewnością szczęśliwsze.
W swoim życiu dążę do celu, samorealizacji, życia w zgodzie ze sobą, z moimi wartościami i w zgodzie z innymi ludźmi. Wierzę w to, że ile dam od siebie dla świata, tyle dostane od niego spowrotem. Wierzę w dobro i dobrą energię. Uważam, że harmonia ducha i ciała jest podstawą egzystencji, dlatego umacniam u siebie te sfery życia.
Pragnę uczyć się od innych kobiet ich doświadczeń życiowych i przekazywać im swoje doświadczenia, swoją energię i serce, na wielu poziomach, pamiętając o tym, że SIŁA JEST KOBIETĄ i powinnyśmy czerpać z tego jak najwięcej.
Chcę współpracować z innymi kobietami, ponieważ sądzę, że treningi personalne polegają na wzajemnej współpracy, na poziomie fizycznym i mentalnym. Zapraszam na treningi peronalne.